هنگ کنگ Saichuang دارویی شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

ما را انتخاب کنید، بهترین، تیم استروئید حرفه ای در انتظار شما!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd کارخانه تور

 • خط تولید

  این شرکت صندوق و مغز بزرگ را به بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا مواد شیمیایی شیمیایی، بیوشیمی، دارویی و محصولات آن را که به تقاضای بازار مناسب است، تحقیق کنند. گروه تحقیقاتی بالا، دستگاه پیشرفته و فضای علمی خوب، کیفیت تحقیق و توسعه را تضمین می کند. تمام محصولات در گیاه میوه بخش تحقیق و توسعه است. محصولات ما به استاندارد پیشرفته بازار داخلی دست پیدا می کنند، که بسیاری از آنها به استاندارد بین المللی می رسند.

  پایتخت شرکت ادعا می کند بیش از 100 میلیون RMB است. طبق استاندارد GMP، این شرکت 10000 مترمربع مجهز به تجهیزات پیشرفته دارد. کارخانه QA و QCsystem کامل دارد. ما مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل با راندمان بالا و حساسیت بالا مانند HPLC، GC و اشعه ماوراء بنفش UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات خود داریم. این شرکت تایید ISO9001.We قدرت صادرات و واردات

  ما مشتاق همکاری با کارخانه و شرکت تجاری در سراسر جهان برای ایجاد یک آینده شراکتمند.

 • OEM / ODM

  ما از یک ایده سازمانی حمایت می کنیم که "مردم ابتدا در پیشرفت علم و فناوری، خدمت به جامعه را هدایت می کنند"، اصرار دارند که "علم و تکنولوژی را به عنوان یک ازدواج" پیوند بزنند، بر پایه فن آوری بالا، تکنولوژی جدید، کیفیت بالا ما یک دسته از استعدادهای با تکنولوژی بالا داریم که صنایع شیمیایی را مدیریت، تولید،
  تمام کارکنان حرفه ای و فنی را برای 30٪ از کل شرکت، توسعه می دهد،
  به تحقیق، توسعه، تولید محصول جدید با تکنولوژی بالا اختصاص یافته است، محصولات جدید را معرفی می کند
  به طور مداوم به بازار. ما چند مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل با بهره وری بالا و حساسیت بالا داریم،
  مانند HPLC، GC و اشعه ماوراء بنفش UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات. این شرکت تاییدیه ISO9001 را دریافت کرده است.

 • تحقیق و توسعه

  او کارخانه QA کامل و QCsystem.We دارای چند مجموعه ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل با بهره وری بالا و حساسیت بالا، از جمله HPLC، GC و اشعه ماوراء بنفش UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات.

  کارکنان ما کیفیت بالا و نام تجاری عالی را با تلاش های بی نظیر دنبال می کنند و روح سازنده را بر پایه "پرده، سخت کوش، پالایش، به سمت بالا" دنبال می کنند، نظریه مدیریت شرکت را "زندگی، خدمات یا روح کیفیت" دنبال می کنند، با محصولات کلاس اول و خدمات با کیفیت بالا برای رفع نیازهای بازار.

اطلاعات تماس
Hongkong  Saichuang  Pharmaceutical  Technology  Co.,Ltd

تماس با شخص: Miss. linda

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)